آموزش تعمیرات اسپیکر و آمپلی فایر

آموزش تعمیرات اسپیکر و آمپلی فایر

آموزش تعمیرات اسپیکر و آمپلی فایر

آمپلی فایر دستگاهی است که با استفاده از آن می توانیم یک صدا را به چندین برابر تقویت کرده و پخش کنیم که توان خروجی (  وات ) هر آمپلی فایری با دیگری تفاوت دارد و به عبارتی این استفاده کننده است که بنا بر نیاز خود نوعی از آن را انتخاب می کند.به عنوان مثال آمپلی فایرهایی که در خانه چهت گوش  دادن به موزیک با صدای نه چندان بلند با آمپلی فایرهایی که در مجالس استفاده می شود فرق زیادی دارد. این تفاوت در سیستم و همان وات خروجی است منظور این که مثلا شما د ر خانه خود نمی توانید هر چقدر خواستید صدای موزیک را بلند کنید زیرا باعث آزار همسایه ها می شود ولی در یک مجلس تولد و یا عروسی به راحتی می توانید صدای موزیک را  بلند کنید. و همه این کاربردها مخصوص آمپلی فایر است ، از آمپلی فایرها که بگذریم بادی اسپیکر هم توان خروجی خوبی داشته باشد تا بتواند با کیفیت بالا صدای دریافتی از آمپلی را پخش کند

زمانی که یک اسپیکر نتواند خروجی آمپلی فایر را داشته باشد باعث فشار و در نهایت سوختن اسپیکر می شود و باید بدانید که اسپیکر مورد نظر خود را بر اسا توان خروجی آمپلی فایر انتخاب نمایید.ولی خب به هر حال زمانی پیش می آید که چه آمپلی فایر و یا اسپیکر دچار خرابی می شود که در ایم صورت باید تعمیر شده و بتوان مجددا از ان استفاده کرد. تعمیرات دستگاه های صوتی نظیر آمپلی فایر یکی از مشاغل خوب است که شما می توانید با یادگیری این دوره به راحتی در بازار کار مشغول به کار شوید. لازم به ذکر است که تعمیرات آمپلی فایر و اسپیکر نیازمند دانش در زمینه الکترونیک است که کار آموزان قبل از شروع دوره ی تعمیرات آمپلی فایر باید این دوره را بگذرانند تا بتوانند کار عیب یابی را راحت تر انجام دهند. بعد از اتمام دوره ی الکترونیک شکا می توانید به راحتی وارد دوره آموزش تعمیرات اسپیکر و آمپلی فایر شوید.

چیزی که در این میان مطرح است این موضوع است که کسی که می خواهد کار تعمیرات یک  دستگاه الکترونیکی را انجام دهد باید به تمام سازوکار آن مسلط بوده باشد تا بتواند به راحتی دستگاه را عیب یابی کند. در باره تعمیرات و عیب یابی دستگاه آمپلی فایر هم همین طور و بادی کسی که میخواهد کار تعمیرات دستگاه آمپلی فایر را انجام دهد باید به تمام معماری و ساختار آن کاملا مسلط باشد. کسی که به تمام قسمت های دستگاه آمپلی فایر آشنا باشد به راحتی می تواند در زمان خرابی ان به سرعت می تواند عیب کار را پیدا کند.

می تواند جهت اطلاعات بیشتر با مجتمع فنی ملی پایتخت تماس بگیرید

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

آدرس » تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱