آموزش تعمیرات دوربین دیجیتال

آموزش تعمیرات دوربین دیجیتال

ارسال شده توسط

آموزش تعمیرات دوربین دیجیتال

همه ما در زندگی خود لحظاتی را داریم که میخواهیم برای همیشه بمانند و فرامشو نشوند، زیرا امکان بازگشت آن ها بعد از گذشت زمان وجود ندارد و نخواهد داشت، به همین دلیل ما به روشه ایدیگری چون عکس برداری و یا فیلم برداری و حتی ضبط صدا این کار را به گونه ای انجام می دهیم.انسان چون یک موجود ابزارساز است هماچنان که در زندگی چیش می رود ابزارها و وسایل لازم و ضروی خود را می سازد تا بتواند زندگی خود را آن طور که میخواد به پیش ببرد و تا امروز که ما برای نگه داری لحظه های شیرین خود از دستگاه هایی به نام دوربین استفاده می کنیم.دوربین ها به ما اجازه میدهند که بخش های  خاصی از زندگی خود را که بعد از گذشت زمان دذیگر باز نخواد گشت ثبت و نگه داری کنیم حداقل به عنوان یک تصویر.

دوربین ها خود نیز تاریخچه ای طولانی و تحولی زیاد دارند، از زمان اختراع اولین دوربین گرفته تا پیشرفته ترین دوربین های زمان حال حاضر.دوربین ها نیز به دو دسته وجود دارند که نوع آنالوگ و دیجیتال هستند.دوربین های آنالوگ همان دوربین هایی هستند که در داخلشان فیلم هایی گذاشته میشوند تا عکس در این فیلم ها ثبت شوند که بزرگترین معایب آن ها این است که اگر ناکهانی دربشان باز شود خیلی از فیلم ها می سوزد و تمام زحمات عکاسی به باد می رود این در حالی است که دوربین های دیجیتال  اینگونه نبوده و امنیت تصاویر برای نگه داری در دوربین های دیجیتال بیشتر است و این که این عیب را که  در باره ی دوربین های آنالوگ گفته شد را ندارند.

تعمیرات دوربین های دیجیتال عکاسی و با فیلم برداری یکی از مهمترین مباحث تعمیراتی است که این روز ها بازار کار بسیار خوبی را هم دارد. در این راستا مجتمع فنی ملی پایتخت دوره های آموزشی تعمیرات دوربین های دیجیتال را برگزار نموده است.کار آموزان در این دوره با نحوه ی عیب یابی و تعمیرات دوربین های دیجیتال به صورت کامل آشنا خواهند شد.

سرفصل های آموزش تعمیرات دوربین های دیجیتال :

  1. شرح  کامل ساختار دوربین های عکاسی و فیلم برداری به صورت کامل
  2. آموزش قدم به قدم باز و بست کردن دوربین های عکاسی و فیلم برداری
  3. آشنایی با ساختمان و معماری دوربین
  4. آموزش عیب یابی مدارتغذیه دوربین های دیجیتال
  5. عیب یابی و تشریح کامل بخش لنز متحرک و سیستم اتو فوکوس
  6. آموزش عیب یابی سنسورها و روش های برطرف کردن سنسور در دوربین های دیجیتال
  7. آموزش عیب یابی و تعمیرات مدارات کلید
  8. آموزش عیب یابی و تعمرات بخش مربوط به USB و مموری کارت
  9. و……

شما در این دوره به صورت کاملا عملی با مباحث عیب یابی و تعمیرات دوربین دیجیتال ( فیلم برداری و عکاسی ) آشنا خواهی شد. لازم به ذکر است که این دوره در محیطی کملا عملی و مجهز برگزار می شود تا کارآموزان به صورت کامل بتوانند بر مبحث تعمیرات مسلط شوند.

تلفن : ۰۲۱۸۸۹۵۷۹۲۳

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت کوچه ی عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.

مشخصات فردی
وضعیت تحصیلات
اطلاعات تماس
دوره آموزشی