آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش نصب دزدگیر خودرو

ارسال شده توسط

آموزش نصب دزدگیر خودرو

نصب دزد گیر روی تمامی اتومبیل ها امری ضروری است تا از به سرقت رفتن خودرو جلوگیری شود هر چه باشد ماشین یک وسیله ی گرون قیمت بوده و نیم توان به راحتی از آن گذشت پس برای محافظت از ان نیازمند سیستمی هستیم که در صورت بروز خطر به ما هشدار دهد. این مبحث هم در دسته سیستم های امنیتی قرار می گیرد که اینبار در رابطه با اجرای ان در خودرو می باشد. همان گونه که برایی حفاظت از ساختمان ها سیستم هایی چون اعلان حریق و یا دوربین های مداربسته را نصب می کنند در  رابطه با خود رو نیز باید از سیستم های مخصوص ان یعنی دزدگیر خودرو استفاده کرد. همان طور که میدانید نصب دزدگیر بر روی اتومبیل امری است که نیاز به مهارت و اطلاعات کافی در زمینه سیم کشی خودرو داشته و این که بتوانید سنسورهای دستگاه را به درستی و در محل های مناسب قرار دهیدتا به موقع و به درستی عمل کنند.

در این جا به برخی از مباحث و اصطلاحات در رابطه با نصب و راه اندازی دزدگیر خودرو اشاره می کنیم:

منبع تغذیه (باطری): bttery , batt=source=power
سرباطری مثبت(+): +۱۲v=positive=gostant
سرباطری منفی(-): GND=negative =chassis
کاپوت = hood

صندوق عقب= trunk
صندوق بازکن یا صندوق پران= trunk opener , release
شاسی فشاری = pin switech
شاسی فشاری در (-) = کلید لادری منفی (-) = (-) door pin switch
شاسی فشاری در (+) = کلید لادری مثبت (+)= (+) door pin switch
بعدا در مورد تفاوت این دو توضیح میدم.
فلاشر =علامت دادن: (+)parking light= hazard=light= signl
سیم = wire
برق پله اول سوییچ = ACC
آژیر= siren
قطع کردن ، غیر فعال کردن= cut = interrupt= kill= dusable (بعدا در باره ان صحبت می کنم)
بوق= بلندگو : horn
شاسی ریست = over-ride , reset
سنسور ضربه : shock sensor
قفل مرکزی: centeral lock
آنتن= گیرنده یا فرستنده: Antenna , ANT
تحریک( عاملی که باعث زدن دزدگیر می شود)= Trigger
ترمز= Brake
ترمز دستی = hand Brake
پیجر= pager , beepe

همان طور که فردی که کارش در رابطه با علوم کامپیوتر است باید یه تعداد اصطلاحات مهم را بدانید و همچنین مفهوم ان ها را دزدگیر خودرو هم اصطلاحات مخصو به خود را دارد که در بالا تعدادی از مهمترین های آنها که استاندارد هم هست آورده شده است.

باید توجه داشته باشید که در استفاده از برق خود خود رو جهت راه اندازی دزدگیر ماشین باید نهایت دقت را داشته باشید زیرا کوچکترین استباه در نصب و استفاده از برق اتومبیل خطرات بسیاری را به همراه خواهد داشت حتی میتواند باعث خرابی ECU خودرو شودو یا سیم کسی خود رو و یا خود دستگاه دزد گیر را بسوزاند پس باید نهایت دقت در  حالت سیم کشی و استفاده از برق ماشین را باید داشت.

همچنین استفاده از ابزارهای مناسب چه در امر عیب یابی و تعمیرات و یا نصب و راه اندازی حرف اول رامی زند و باید ابزارهای شما کامل و کافی و استاندارد بوده باشد.مثلا خیلی ها برای این که بدانند سیم دارای برق ( ولتاژ) است یا خیر از لامپ استفاده می کنند که روشی بسیار اشتباه بوده و میتوان برایی نهایت دقت وجود برق و این که چند ولت برق وجود دارد از مولتی متر استفاغده شود که دقت ان علالی می باشد.

در دوره های آموزش نصب دزد گیر خود رو شما قدم به قدم با تمامی این مراحل به صورت واقعی و کاملا عملی آشنا شده و خود نیز به نصب دزد گیر مشغول خواهی شد البته با نظارت استاد تا تسلط کافی برای نصب وراه اندازی دقیق دزد گیر خودرو را به دست آورید.

اگر میخواهید درباره ی این دوره بیشتر بدانید تماس بگیرید.

تلفن : ۰۲۱۸۸۹۵۷۹۱۹

آدرس » میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – بعد از خیابان نصرت – کوچه ی عبدی نژاد – پلاک ۱۸ – طبقه سوم.

همچنین میتوانید به صورت آنلاین ثبت نام کنید

مشخصات فردی
وضعیت تحصیلات
اطلاعات تماس
دوره آموزشی