آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

لوازم خانگی همانطوری که از نام آن مشخص است وسایلی هستند که عمومأ در خانه به منظور آسان کردن برخی کارها از آنها استفاده می شود. این گونه وسایل کیفیت زندگی انسان را بهبود بخشیده و گاهی در برخی موارد سبب صرفه جویی در زمان می شود و برخی به بهداشت و حفظ سلامت ما کمک کرده اند و تعداد آنها با توجه به نیاز انسان و بهبود زندگی او رو به افزایش است. بعضی از انواع لوازم خانگی مانند چراغ خوراک‌ پزی، یخچال، فریزر، خردکن، مخلوط کن و مایکروفر، برای تهیه و نگهداری غذا در آشپز‌خانه به کار می‌روند. بعضی دیگر، مانند ماشین لباس‌شویی، خشک‌ کن، ماشین ظرف شویی و جارو برقی، برای نظافت استفاده می‌شوند و از بعضی برای تفریحات و سرگرمی استفاده می شود. مانند تلویزیون، ماهواره، دی وی دی پلیر، کامپیوترهای خانگی و …

هر کدام از وسایل یاد شده در انواع مختلف با حداقل امکانات و در انواع برند های در هر خانه ای ممکن است یافت شود و هر روز این وسایل خریداری می شود. اما گاهی این وسایل با مشکلات و اختلال هایی در روند کارشان مواجه می شوند که اگر به شخص متخصص جهت رفع آن ها سپرده شود مجددأ می شود از آنها مانند قبل استفاده کرد ولی اگر شخص تبحر لازم را نداشته باشد ممکن است آن وسیله را از کار بیاندازد و به مشتری خسارت هنگفتی وارد آورد که حتی منجر به خریداری مجدد شود. از این رو آشنایی کامل با ساختار این وسایل و شناخت تمامی عیب های احتمالی آنها از جمله ویژگی های اصلی شخصی است که به تعمیر و عیب یابی این وسایل می پردازد و هرچه تسلط بیشتر باشد مورد استقبال همه قرار می گیرد چرا که این روزا بیشتر مردم در صدد تعمیر وسیله خود خواهند تا خرید آن. در چنین شرایطی اگر شخصی دارای این ویژگی ها باشد می توان گفت حرفه خوب همراه با درآمد بالایی خواهد داشت. 

برای اینکه شخص علاقمند در این زمینه بتواند تبحر لازم را داشته باشد باید در یک محیط کاملا حرفه ای و زیر نظر اساتید متخصص همراه با آموزش  عملی نیز قرار بگیرد که مجتمع ملی پایتخت این شرایط را برای علاقمندان ورود به این حرفه فراهم آورده است. در این مرکز با تمامی مباحث مربوط به تعمیرات انواع لوازم خانگی متعلق به هر برندی باشد آشنا شده و قادر به عیب یابی و رفع آنها خواهید بود.

از جمله سر فصل هایی که در این دوره ها تدریس می شود:

  • آشنایی با انواع قطعات و بردهای الکترونیکی که بر روی انواع لوازم خانگی قرار دارند
  • آشنایی با مکانیک لوازم خانگی
  • آشنایی با روش های تست و عیب یابی و رفع و تعویض قطعات الکترونیکی
  • آشنایی با انواع ابزارهای تعمیرات لوازم خانگی

و بسیاری مباحث تخصصی دیگر که با توجه به نوع وسیله مطرح و آموزش داده می شود. 

شما عزیزان علاقمند می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن : ۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

آدرس : تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱