آموزش تعمیرات ضبط و باند

آموزش تعمیرات ضبط و باند

 آموزش تعمیرات ضبط و باند

آموزش تعمیرات ضبط و باند : امروزه استفاده از اتومبیل ها یکی از رایج ترین کارها می باشد.

زیرا زندگی شهر نشینی به گونه ای شده است که ما به استفاده از ماشین آلات عادت کرده ایم.

حتی بدون آن ها زندگی برایمان سخت می شود.

البته برخی از وسایل مانند همین وسایل نقلیه برای مسافرت ها و رفتن به جاهای دور دست شهر لازم و ضروری است که همه ما این موضوع را می دانیم.

ولی همه این وسایل نیز برای بهتر شدن و لذت بخش تر شدن نیاز به مکمل هایی نیز دارد که در اینجا منظور ما اتومبیل است .

ولی خب وقتی بخواهیم با ماشین خود به یک مسافرت برویم و اگر مدام مشغول رانندگی باشیم حوصله بر بوده و خسته کننده می شود .

پس در این میان ما نیاز به یک سرگرمی هم داریم که در حین رانندگی بتوانیم بدون خستگی به رانندگی ادامه بدهیم البته بدون حواس پرتی در حین رانندگی .

آموزش تعمیرات ضبط و باند

مطمئنناً در زمان رانندگی که نمی شود فیلم نگاه کرد.

ولی گوش کردن به موسیقی بسیار مفید بوده و حواس پرتی هم نمی آورد. به همین دلیل خیلی از افراد بعد از این که صاحب اتومبیل شندن نصب سیستم صوتی و ضبط و باند تقریبا اولین کاری است که انجام می دهند و اتومبیل خود را به ضبط های با کیفیت مجهز میکنند تا از گوش دادن به موسیقی دلخواهشان حین رانندگی لذت ببرند.

چون در خواست نصب این سیستم ها زیاد است نصب و راه اندازی آ  نیز تبدیل به یک شغل پر درامد برای افراد متخصص شده که روزانه تعداد زیادی خودرو را به این سیستم ها مجهز می کنند.تعمیرات ضبط و باند نیز یکی از مشاغل حرفه ای و درآمدزا است

آموزش تعمیر ضبط و باند ماشین

کسانی که نصاب ضبط و باند هستند در صورتی که برای این سیستم صوتی مشکلی پیش بیاید می توانند تا حدودی ایراد را برطرف کنند ، به عنوان مثال قطع شدن سیو و یا خرابی سوکت قابل برطرف کردن است به راحتی ولی اگر خود ضبط و سیستم داخلی آن خراب باشد نیازمند دانش الکترونیک در این زمینه خواهی بود ، به همین دلیل خیای از افرادی که کارشان نصب ضبط و باند بوده برای کاملتر شدن در حرفه ی خود به دنبال یادگیری تعمیرات ضبط و باند به صورت تخصصی نیز هستند.

تعمیرات ضبط و باند خود نیز یکی از مشاغل بسیار خوب و پر درآمد است که افراد علاقه مند به یادگیری آن می توانند با شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات به یک حرفه ای در این زمینه تبدیل شوند، این مبحث ( تعمیرات ضبط و باند ) نیازمند دانشی تخصی در زمینه الکترونیک است که افرادی که آشنایی با الکترونیک ندارند می تواندد قبل از شروع آمنوزش و یادگیری تعمیرات ضبط و باند دوره ی الکترونیک مقدماتی و پیشرقته را بگذرانند تا آمادگی لازم برای ورود به تعمیرات ضبط و باند را داشته باشند.در این جا به برخی از سرفصل های این دوره می پردازیم :

آموزش تعمیر پخش ماشین

 • آموزش بازو بست انواع ضبط وو رادیو پخش خودرو
 • آموزش الکترونیک در رابطه با تعمیرات ضبط ماشین
 • آشنایی با شماتیک و و نحوه ی ارتباطات قطعات با یک دیگر
 • آموزش نحوهی تست مدارتغذیه و ولتاژگیری خروجی های آن
 • آموزش عیب یابی مدار صوتی و آمپدر انواع ضبط
 • آموزش نحوه ی عیب یابی و تعویض آی سی ها و قطعات SMD
 • آموزش عیب یابی خرابی های مربوط به پنل

آموزش عیب یابی از روی نقشه و نقشه خوانی

 • آموزش تعویظ ولوم و عیب یابی مشکلات مربوطه
 • آموزش عیب یابی و رفع خرابی های USB
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات بخش DVD رام و تعویض اپتیک در رایو پخش
 • آموزش تعمیرات بخش رایو و گیرند رایو
 • و…..       
دوره آموزش تعمیر ضبط و باند خودرو

کار آموزان در این دوره آموزش تعمیرات ضبط و باند اتومبیل به عیب یابی و تعمیرات کلی ضبط و باند تسلط کامل پیدا کرده و بعد از اتمام دوره  آموزش تعمیرات ضبط و باند خودرو خواهند توانست هر نوع رایو پخش و ضبط و باند خودرو را به خوبی عیب یابی و تعمیر نمایند. لازم به ذکر است که این دوره آموزش تعمیرات ضبط و باند ماشین در کلاس های مجهز و به صورت کاملا عملی انجام می شود تا کارآموز برکل فرایند عیب یابی و تعمیرات تسلط کافی داشته باشد.

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.  ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

آدرس » عزیزان و علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات میتوانند با شماره های۰۲۱۶۶۵۶۸۲۸۴——-۰۹۱۹۱۰۸۰۲۸۷ تماس بگیرند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در واحد آموزش با ایشان در اسرع وقت تماس بگیرند.