آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

شما هم می توانید یک تکنسین حرفه ای تجهیزات پزشکی باشید

امور پزشکی و مسائل وابسته به آن امروز یکی از حرفه های مهم در جامعه بوده و افرادی که در این حوزه ها فعالیت دارند در شاخه های مختلف آن بنا بر تخصص خود مشغول هستند.خب خود پزشکان تخصصشان تشخیص بیماریها و ارائه راه حل بری این بیماری ها است.در این میان ارزش و اهمیت تجهیزات و دستکاه های پزشکی بر کسی پوشیده نیست و در دنیای امروز که همه چیز مبتنی بر الکترونیک است ، ابزارهای مهم پزشکی هم بر اساس همین سیستم های الکترونیکی استوار بود و کار میکنند.

پزشکان برای استفاده درست از این دستگاه ها به خوبی آموزش میبینند تا بتوانند به خوبی از آن ها استفاده کرده و بتوانند به بیماران کمک کنند، ولی همان طور که در جمله آمد پزشکان فقط استفاده کننده از این دستگاه ها بوده و هرچقدر هم بتوانند به خوبی از دستگاه استفاده کنند عملکردشان با یک تعمیرکار و یا همان تکنسین تفاوت دارد، زیرا یک پزشک نمی تواند مثلا دستگاه لیزر را باز کرده و به عیب یابی آن بپردازد و فقط باید حواسش جمع استفاده درست از آن باشد و این وظیفه تکنسین فنی است که در زمان خرابی بتواند دستگاه را عیب یابی و رفع عیب کند.

خرابی دستگاه های پزشکی می تواند بسیار خطرناک باشد  و باید حتما در بالاترین حد اولویت و بازرسی قرار گیرد زیرا مانند یک دستگاه معمولی مثل تلویزیون نیست که خرابی آن فقط باعث شود که شاید حوصله مان سر رود . اگر یک دستگاه پزشکی به عنوان مثال دستگاه نوار قلب دچاز خطا بوده باشد و اطلاعات اشتتباه به پزشک بدهد ممکن است پزشک هم بر اساس اطلابپعات دستگاه تصمیمات نادرستی را برای بیمار داشته و  با تجویز اشتباه دارو باعث بروز خطرات مختلفی برای بیمار گردد.

پس وجود تکنسین های فنی در مراکز درمانی و یا پزشکی از جمله مهمترین اولویت ها می باشد.البته خیلی از مراکز پشزکی با بستم قرار داد با شرکت های تعمیراتی مرتبط می توانند نیاز خود را برطرف نمایند زیرا این شرمت تعمیراتی در حالت های زمان بندی شده یک تکنسن فنی را میتواند به مرکز پزشکی برای بررسی دستگاه های پزشکی بفرستد و یا اون مرکز درمانی میتواند در صورت خرابی دستگاهزشکی خود آن را برای عیب یابی و تعمیر به مرکز تعمیرات ارسال ماید.

خب و حالا می رسیم به تعمیرکار تجهیزات پزشکی

کسی که شغل تعمیرکار تجهیزات پزشکی را انتخاب میکند باید واقعا در زمینه کاری خودش بسیار عالی و بی نقص عمل کند زیرا نباید این نکته را فراموش کند که کم کاری وی و عدم توجه به قوانین و سیستم های عملکرد دستگاه حتی میتواند موجب مرگ شخصی شود.بنابراین در زمان یادگیری و آموزش باید نهایت دقت را داشته و همه جنبه های تعمیرات را به خوبی بیاموزد تا بتواند به خوبی پاسخگو مشکلات دستگاه های پزشکی شود.

در دوره های آموزشی برگزار شده در این مرکز نیز به این امر توجهی بسیار شده و آموزش های تعمیرات تجهیزات پزشکی با تشریح کامل و کاملا عملی تدریس میشود تا کار آموش بتواند عمق مطلب را درک کند.

تعمیرات مانیتورهای پزشکی – تعمیرات دستگاه نوار قلب – تعمیرات دستگاه MRI و…. از جمله دستگاه هایی هستند که دوره های تعیرات آن ها برگزار میگردد.می توانید جهت اطلاعات بیشتر با شمار های ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲ –  ۰۲۱۶۶۹۳۳۲۳۷  تماس حاصل فرمایید.

آدرس » عزیزان و علاقمندان به شرکت در دوره آموزش تعمیرات میتوانند با شماره های۰۲۱۶۶۵۶۸۲۸۴——-۰۹۱۹۱۰۸۰۲۸۷ تماس بگیرند و یا فرم پیش ثبت نام بالای صفحه را پر کنند تا همکاران ما در واحد آموزش با ایشان در اسرع وقت تماس بگیرند.

همچنین می توانید با استفاده از فرم زیر به صورت آنلاین در دوره ی مورد علاقه خود ثبت نام کنید.

مشخصات فردی
وضعیت تحصیلات
اطلاعات تماس
دوره آموزشی

[recaptcha theme:dark]