آموزش نصب سیستم اعلان حریق

آموزش نصب سیستم اعلان حریق

آموزش نصب سیستم اعلان حریق

سیستم های اعلان حریق هم یکی دیگر از سیستم های امنیتی می باشد که وجود آن در شرکت ها و سازمان بسیار ضروی است ، همان طور که وجود دوربین های مداربسته امری ضروری می باشد. اگر بخشی از ساختمان دچار حریق ( آتش سوزی ) باشد و دیتر متوجه آن شویم ممکن است کار از کار بگذرد و دیگر نتوان آتش را کنترل کرد ولی در صورتی که زودتر و به موقع متوجه محل و شروع آتش سوزی شویم می توانیم از وقوع حادثه جلوگیری کنیم.

سیستم اعلان حریق یک سیستم الکترونیکی است که بر اسا سنسورهای دود – حرارت و …. محیط اطراف را بررسی کرده و در صورت حس کردن دود و یا حرارت غیر عادی به صورت های گوناگونی به ما هشدا می دهد ولی عملکرد این سیستم مبتنی بر آن است که  به درستی نصب و پیکر بندی شده باشد زیرا عئم نصب صحیح می تواند فاجعه بارتر از نبودش باشد ، زیرا اگر دستگاه و سیستم نصب بوده باشد ولی به ذرستی کار نکند افراد که بی خبر از مشکل سیستم هستند با اعتماد به آن در صورتی که جایی آتش گرفته باشد به کار خود ادامه میدهند به امید این که خب سیستم اعلان حریق در صیورت خطر هشدار خواهد داد ولی به بک باره زماین متوجه می شوند که دیگر به سختی میتوان جلوی حادثه را گرفت و اینگونه یک سرکت – کارخانه و … به خطر می افتد. به همین دلیل دانش کافی در زمینه تجهیزات و ادوات اعلان حریق و همچنین نحوه ی نصی صحیح بسیار حائز اهمیت است.

افردی که میخواهند نصب و راه اندازی سیستم های اعلان حریق را به عنوان شغل خود انتخاب کنند باید دوره های آموزشی نصب اعلان حریق را به خوبی بگذرانند تا بتوانند مهارت کافی در این زمینه را داشته باشند زیرا داشتن مهارت می تواند به شما کمک کند تا به درستی و بدون خطر بتوانید در یک ساختمان یک سیستم اعلان حریق را نصب و راه اندازی کنید.در این جا در رابطه با نصب سیستم های اعلان حریق چند نکته ضروری است که میخواهیم برای شما بازگو کنیم ئر باره ی نحوه ی نصب سیستم های اعلان حریق :

  • دیتکتورها ( سنسورها ) نباید در مسیر جریان هوای سدید نصب شوند
  • در زمان نصب ، نصب و راه اندازی باید بر اسا استاندارد BS 58 39  صورت گیرد
  • خیلی از مکان ها در ساختمان ها به صورت عادی دود – حرارت و بخار وجود دارد که بهتر است سنسورها و یا همان دیتکتورها بهتر است در آن جا نصب نشود زیرا سیستم را به اشتباه می اندازد.
  • بعد از نصب و پیکر بندی بهتر است سیستم به صورت کلی تست گردد.

همه این موارد باید به خوبی انجام شود تا اطمینان حاصل شود که کل سیستم اعلان حریق به درستی عمل خواهد کرد.در دوره های آموزشی نصب سیستم های اعلان حریق شما با معماری کلی و نحوه ی انجام مراحل نصب و راه اندازی را به صورت گام به گام یاد خواهید گرفت و در نهایت میتوانید سیستم اعلان حریق را در یک سازمان ( ساحتمان) نصب و راه اندازی کرده ، تست کنید و تحویل دهید . لازم به ذکر است که امروزه با توجه به نحوه ی زندگی و مکانیزه شدن آن استفاده از تمامی سیستم های امنیتی ضروری بوده و به همین دلیل افراد متخصص در این امر به راحتی میتوانند در شغل خود موفقیت های خوبی نیز به دست آورند. این دوره یکی از دوره های محبوب آموزشی نصب سیستم های امنیتی است که شما هم می توانید برای یادگیری و حرفه ای شدن در آن همین امروز در کلاس های آموزش نصب سیستم اعلان حریق شرکت کنید.

اطلاعات بیشتر در باره ی این دوره :

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

آدرس مراجعه » تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

فرم ثبت نام آنلاین

مشخصات فردی
وضعیت تحصیلات
اطلاعات تماس
دوره آموزشی

[recaptcha theme:dark]