اموزش تعمیرات دوربین های مداربسته

آموزش تعمیرات دوربین های مداربسته

آموزش تعمیرات دوربین های مداربسته

آموزش تعمیرات دوربین های مداربسته : دوربین های مداربسته یکی از سیستم های مهم امنیتی می باشد که امروز جهت حفاظت از محیط های سازمانی و اماکن مورد استفاده قرار میگیرد و این سیستم اجازه میدهد که نظارتی کامل و کافی بر روند یک سازمان داشته باشیم و مهمتر از همه این که میتوان از خیلی اتفاقات که نیازمند بازبینی دارند پرده برداشت، به عنوان مثال این که چه کسی مسئول خرابی و اتش سوزی و یا گم شدن اشیائ و اجناس انبار و یا کارگاه شده است.

خرابی و بروز مشکل در سیستم دوربین های مدار بسته میتواند ضررهای جبران ناپذیری را داشته باشد و باید مدام سلامت این سیستم کنترل شود و در صورت مشاهد ی هر گونه ایراد و یا خرابی باید ان را به سرعت برطرف کرد.

آموزش تعمیرات دوربین های مداربسته

دوربین های مداربسته از تعدادی ابزار و ادوات تشکیل شده است که نباید هیچ کدام نباید ایرادی داشته باشند و در صورت خرابی هم کار تعمیرات باید انجام شود.

به عنوان مثال DVR که مهمترین  بخش در سیستم دوربین های مداربسته است اگر دچار خرابی شود کل سیستم و عملکرد دوربین مداربسته کلاً از کار خواهد افتاد و مدیریت و پردازش تصاویر و همچنین ذخیره تصاویر گرفته شده توسط  دوربین ها را dvr در هارد دیسک جانبی ذخیره میکند. ولی مواقعی پیش می آید  که خود دوربین ها دچار خرابی می شود و بادی کار تعمیرات بر روی خود دوربین ها انجام شود. خود دوربین ها نیز ساختاری منحصر به فرد دارد که باید دانش لازم در این باره را شخص تعمیرکار باید داشته باشد.

آموزش تعمیرات دوربین های مداربسته

در دوره های آموزشی تعمیرات دوربین های مداربسته کارآموزان با تمامی مباحث مربوط به عیب یابی و رفع عیوب دوربین های مداربسته آشنا شده و بعد از اتمام دوره می توانند هر نوع دوربین اعم از دوربین های معمولی – دوربین های دید در شب – دوربین های آی پی و…..

این دوره ویژه ی بازار کار می باشد و آموزش به شیوه های کاملاً عملی و در کارگاه های مجهز صورت می گیرد.

شما عزیزان و علاقه مندان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش تعمیرات دوربین های مداربسته با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۶۶۹۰۴۲۰۲

آدرس » تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

مشخصات فردی
وضعیت تحصیلات
اطلاعات تماس
دوره آموزشی

[recaptcha theme:dark]