تعمیرات تخصصی موبایل

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

امروزه اهمیت استفاده از موبایل یا تلفن همراه بر کسی پوشیده نیست و کمتر کسی را می بینید که از آن استفاده نکند.تلفن همراه جزو آن دسته از کالاهایی است که چند دهه اخیر شیوه و رفتار زندگی بشر را دستخوش تغییراتی چشمگیری كرده است. در گذشته به علت تولید محدود این وسیله و هزینه بالای آن استفاده از آن چندان در بین مردم عمومیت نداشت. اما با افزایش تولیدات آن توسط چندین شرکت و رقابت این شرکت ها با هم به منظور جذب بازار، مدل های مختلفی همراه با امکانات گوناگون در قیمتهای راضی کننده، نظر مخاطب را جلب این وسیله کرد. روز به روز با افزودن امکانات کاربردی تر به منظور دسترسی راحت تر مصرف کننده به انواع نرم افزارها و… در یک وسیله کوچک و قابل حمل استقبال از این وسیله رو به افزایش است.

کاربرد این وسیله چنان در تار و پود زندگی ما وارد شده است که کوچکترین اختلال در کارکرد حتی ساده ترین نوع این وسیله باعث بروز اختلال در زندگی روزمره ما می شود. از این رو در صدد رفع هر چه سریعتر مشکل برمی آییم. در این بین کسی که آشنایی کامل و تسلط بر نحوه کارکرد این وسیله داشته باشد بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت چرا که شرکت های تولید کننده این وسیله پشتیبانی محدودی دارند و همواره در دسترس مشتری نیستند از این رو نیاز به وجود افرادی که تبحر لازم در این زمینه را داشته باشند احساس می شود.

خرابی های گوشی تلفن همراه می تواند سخت افزاری یا نرم افزاری باشد که نحوه عیب یابی و رفع آن با هم متفاوت است. در تلفن‌های همراه به صورت معمول یک مجموعه نرم افزار یا سیستم عامل برای کنترل سخت افزار به کار می‌رود و برنامه‌های جانبی توسط سیستم عامل اجرا می‌شوند. از سیستم‌های عامل معروف برای تلفن همراه، می‌توان به اندروید، آی او اس (ios) و ویندوز فون (windows phone) اشاره کرد.

از جمله خرابی هایی که برای تلفن همراه پیش می آید می توان به مشکل در باتری مثل دیر شارژ شدن و قطع و وصل شدن آن، عدم آنتن دهی تلفن همراه در اثر ضربه، کارکرد ضعیف صفحه لمسی، نور صفحه، اختلال در اجرای برنامه ها و…. اشاره کرد.

شما می توانید گوشی تلفن همراه خود را در صورتی که مشکلاتی برای آن پیش آمده باشد را با اطمینان از حفظ اطلاعات خود به مرکز تعمیرات موبایل این مرکز انتقال داده تا کار عیب یابی و تعمیرات بر روی آن انجام شود.عیب یابی و تعمیرات تمامی برندهای موبایل در این مرکز تعمیراتی به صورت کاملا تخصصی و توسط متخصصان مجرب در این زمینه صورت میگیرد.

تلفن تماس :۰۲۱۶۶۹۰۱۸۲۳

آدرس » تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱