تعمیرات هارد

تعمیرات هارد

تعمیرات هارد

استفاده و اهمیت وجود کامپیوتر در زندگی روزمره بر کسی پوشیده نیست و هر چه این وسیله بهتر کار کند بازده بالایی داشته و کاربرد بهتر از آن بهره می برد. برای این منظور کمپیوترها مجهز به وسایل سخت افزاری و نرم افزاری ویژه ای در راستای بهبود عملکرد خود می شوند. در این میان قطعات سخت افزاری از اهمیت بالایی برخوردارند چراکه اختلال در عملکرد یکی از آنها سیستم را تحت تأثیر قرار داده و کاربر را از ادامه کار باز می دارد.

در بین قطعات مهم استفاده شده در کامپیوتر شخصی و لپ تاپ میتوان از هارد دیسک نام برد که از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که تمامی سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی و مورد استفاده کاربر روی آن ذخیره شده است. از طرفی این قطعه بسیار حساس به حرکت و کوچکترین ضربه می باشد از این رو حفظ آن بسیار مهم است.

ازجمله مشکلاتی که کاربر می تواند با آن در مورد هارد دیسک روبرو شود از این جمله می باشد: هارد کند کارد می کند که قابل تعمیر  و بازبابی اطلاعات می باشد. ممکن است ضربه خورده باشد در این شرایط مشکلات سخت افزاری برای آن به وجود می آید که قابل تعمیر نیست ولی درصد بالایی از آنها را می توان با جراجی هارد بازیابی اطلاعات کرد. ممکن است هد یا موتور هارد سوخته باشد که قابلیت بازیابی اطلاعات تا درصد بالایی برای آن فراهم است. همچنین اگر هد آن شکسته یا موتور آن به درستی کار نمی کند که به اصطلاح می گویند گیرپاچ کرده است با جراحی هارد به شرطی که سطح دیسک خراش نداشته باشد اطلاعات قابل بازیابی است. ممکن است بدسکتور روی هاردها هم بیافتد اطلاعات با درصد بالایی قابل بازیابی است و تعمیر خواهد شد. صدا دادن هارد، هاردهایی که پارتیشن آنها پریده شده یا به علت ویروس اطلاعات آنها خراب یا از بین رفته و ده ها مشکل دیگر را میتوان نام برد که باتوجه به شدت هرکدام شرایط تعمیر و بازیابی اطلاعات متفاوت خواهد.

برای رفع مشکلات مربوط به هارد خود چه هارد اینترنال(داخلی) و چه اکسترنال (خارجی) می توانید با این مرکز تماس بگیرید. این مرکز با داشتن متخصصین حرفه ای در امر بازیابی اطلاعات یکی از قویترین مراکز در این زمینه می باشد. قابل ذکر می باشد که تمامی اطلاعات شما در روند تعمیر یا بازیابی اطلاعات محفوظ خواهد ماند.

اطلاعات بیشتر :تهران-میدان انقلاب-جمالزاده شمالی-خ فرصت شیرازی-نرسیده به والعصر-کوچه صالحی-نبش کوچه درفش-پلاک۱
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱